Info

Základné info

19.-21.7.2024

Amfiteáter, Jaslovské Bohunice, okres Trnava – GPS 48.482372, 17.646942

Otvorenie festivalu

Areál otvárame 19.7.2024 (teda v piatok od 12:00 hod.). Festival sa koná v prírodnom amfiteátri obce Jaslovské Bohunice. Počas festivalu bude pre návštevníkov festivalu umožnený vstup iba cez „hlavný vchod“ (od rybníka). Oficiálne ukončenie festivalu bude v nedeľu 21.7.2024 06:00 hod. a areál bude pre návštevníkov otvorený do nedele 21.7.2024 do 15:00 hod.

Návštevníci festivalu môžu do areálu amfiteátra vstúpiť iba cez „hlavný vchod“ pokiaľ organizátor s ohľadom aj na nepredvídané okolnosti neurčí inak (o prípadnej zmene v organizácii budú návštevníci včas upovedomení). Vstup je možný iba s festivalovým identifikačným náramkom (FIN), ktorý návštevník dostane pri vstupe do areálu. S uvedeným náramkom je možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia. Náramok je neprenosný a počas festivalu si ho odporúčame nedávať z ruky dole, pretože pri jeho poškodení sa nemusíte dostať späť do festivalového areálu.

Priamo pri „hlavnom vchode“ bude k dispozícii stánok organizátora, kde je možné zakúpiť vstupenku a získať základné informácie o členení areálu na jednotlivé zóny areálu (občerstvovacia zóna, zóna atrakcií, stanové mestečko a pod.). Ďalší INFOSTÁNOK organizátora je umiestnený na začiatku občerstvovacej zóny (teda vľavo od pódia pri pohľade do hľadiska). Tu je možné získať informácie o organizácii a priebehu festivalu, podrobnosti k programu a sprievodným podujatiam a samozrejme získať reklamné predmety s logom festivalu. V areáli bude k dispozícii zdravotná asistenčná služba a protipožiarna asistenčná hliadka – ich pozíciu si naštudujte na mapke areálu.

Zásobovanie

Zásobovanie bude mať zabezpečený vjazd cez „vedľajší vchod“ od Hlavnej ulice – Bohunice, GPS 48.481186, 17.643970

Doprava

Do obce Jaslovské Bohunice je dostupná autobusová doprava najmä z Trnavy, prípadne Hlohovca. Cenová dostupnosť taxi službami z Trnavy je cca 15 € podľa platných cenníkov. Na dopravu je možné využiť najmä linky prímestskej dopravy v smere na obce Radošovce, Chtelnicu, Dechtice, Dobrú Vodu podľa aktuálnych časových harmonogramov. Informácie budeme priebežne aktualizovať.

Autobusová stanica Trnava

Autobusová stanica Piešťany

Autobusová stanica Hlohovec

Parkovanie

Pred festivalovým areálom sa nachádza parkovisko. Pri parkovaní prosím rešpektujte pokyny organizátorov, ktorí koordinujú vjazd na parkovisko. Parkovanie v areáli stanového mestečka nie je možné. Ďakujeme za pochopenie.

Camping a ubytovanie

Aj v roku 2024 je pre záujemcov pripravená možnosť „kempovania“ v stanovom mestečku a to zadarmo.

Okrem „kempovania“ je stále možnosť využiť ubytovacie kapacity v obci Jaslovské Bohunice:

Internát v Jaslovských Bohuniciach (nachádza sa v tesnej blízkosti amfiteátra, kde sa koná festival).
Izby sú väčšinou viacposteľové a sociálne zariadenia a sprchy sú spoločné.
Cena ubytovania je 11.- eur osoba/noc.

Pozor, kapacita je obmedzená, čiže v prípade záujmu treba volať čím skôr na číslo +421 33 559 22 94 , 0915 456 824 

Obecná ubytovňa – Oficiálna stránka obce Jaslovské Bohunice (jaslovske-bohunice.sk)

mail: ubytovna@jaslovske-bohunice.sk 

Hygiena

Návštevníci budú môcť používať pevné toalety, ktoré sa nachádzajú v blízkosti bufetov a občerstvovacích zariadení. Ďalšou alternatívou budú chemické WC, ktoré budú umiestnené na 3 miestach v parku a ich poloha je označená na mapke areálu, ktorú budete mať pripravenú pri vstupe do areálu.

Taktiež bude možné využiť spoločné sociálne zariadenia v blízkom internáte. Viac informácii bude s ohľadom na konkrétnu situáciu s obsadením internátu počas festivalu v INFOSTÁNKU.

Psi majú vstup na festival zakázaný!

Mapa areálu – mapu aktualizujeme

Mapa areálu Countryfest Bohunice