18.6.2019
Všetky novinky

Sprievodné podujatia 2019

Aj na Countryfest Bohunice 2019 sme pre Vás pripravili bohatý sprievodný program. Pre náš/váš festival je už samozrejmosťou, že všetky súťaže sú ohodnotené krásnymi cenami. Medzi inými spomeniem víkendový pobyt pre dve osoby v hodnote 340€ v Kaštieli Dezasse v Jaslovských Bohuniciach, zájazd na rafting a kaňoning do Slovinska v hodnote 340€, Let balónom, víkendový pobyt spojený s ochutnávkou vína v penzióne Sant Petrus Vini  a mnoho, mnoho ďalších. Presný časový harmonogram podujatí, vrátane mapy areálu a umiestnení podujatí,  nájdete na stránke čoskoro.

Vieme, že niektoré súťaže sú pre Vás srdcovky. Ale iste by ste nechceli aby sa na festivale každý rok opakovalo len a len to isté. Preto sme niektoré súťaže zachovali, niektoré vypustili a niektoré pripravili nové. Deti iste pobaví možnosť zastrieľať z luku a povoziť sa na koníkoch, na tvorivých dielňach si vyrobiť indiánsku čelenku alebo kovbojský klobúk, vyblázniť sa v pene, na aquazorbingu, skúsiť rybačku, počlnkovať na kanoe alebo naučiť sa niečomu z baseballu či amerického futbalu. To samozrejme môžu skúsiť aj dospelí. Virtuálna realita bude síce platená – ale sám som ju vyskúšal a poviem Vám, že je to perfektné. Aj pre hravejších dospelákov máme skvelé súťaže – súťaž v jedení a pití na čas, najkrajšie ženské country tričko, najkrivšie mužské nohy alebo najpomalšiu jazdu na bicykli. A nebol by to samozrejme COUNTRYFEST BOHUNICE, keby sme pre Vás nepripravili asi našu najúspešnejšiu súťaž – Majstrovstvá Bohuníc v skákaní pupkáčov. BTW – opäť chystáme aj stanové HUSKY mestečko. Deti samozrejme čaká množstvo cien v našom Info stánku. Podmienkou získania je len absolvovať Cestu indiánskym lesom. Celkovo 5 indiánsky zameraných súťaží. A každé dieťa, ktoré cestu absolvuje získa okrem krásnej ceny  aj šiltovku s logom festivalu.

Takže už sa na Vás tešíme a dúfam, že v zmysle hesla nášho festivalu – Naša rodina má rada country – strávme víkend spolu, zoberiete na festival všetkých členov rodiny. Takže ak ešte nemáte kúpené lístky, neváhajte a zabezpečte si ich ešte lacnejšie cez siež Ticketportal.

Akékoľvek otázky radi zodpovieme na galik.jozef@javys.sk

Didi