Countryfest Bohunice Festival pre celú rodinu
21.- 23. Júl 2017 Amfiteáter Jaslovské Bohunice Festival organizuje obec Jaslovské Bohunice
Blueground and Klára  Countryfest Všetky novinky
29.2.2016

Moderné country v podaní kapely "Blueground a Klára"

Predstavujeme projekt BlueGround & Klára, od ktorého môžete očakávať prvotriedne moderné country music s prvotriednym americkým zvukom!

Klára, ktorá má zástupy fanúšikov po celom svete, je ostrieľanou muzikantkou a ako hlavná speváčka dievčenskej kapely Country Sisters prešla väčšinu európskych a škandinávskych krajín, Grónsko aj Kanadu. Zahrala si na jednom pódiu s americkými hviezdami ako sú Terri Clark, Tanya Tucker, Carlene Carter, Wanda Jackson, Lonestar, Bellamy Brothers a ďalší.
Kapela BlueGround, pod vedením bratov Marka a Martina Mikulášových, funguje už od roku 2001 a v priebehu tejto doby sa stala jedným z najvýraznejších predstaviteľov modernej country music v Českej republike. V posledných rokoch je BlueGround obsadzovaný aj ako doprovodná kapela umelcov v hlavnom programe na festivalu Stodola Michala Tučného.Spojenie BlueGround&Klára, je priamo geniálna kombinácia dvoch skúsených profesionálov!

Repertoár BlueGround & Klára zahŕňa okrem vlastných piesní aj známe hity tradičnej a modernej country, country-rock i s prvkami bluegrassu. Ich spoločné vystúpenia sú skutočným zážitkom, ktorý zdvíha divákov zo stolíc. Široké spektrum hudobných nástrojov a zručnosť muzikantov spolu so štvrohlasnými vokálmi zaručujú naozaj kvalitný hudbný zážitok.

V roku 2015 nahrala formácia BlueGround&Klára prvé spoločné CD s názvom
„Room For Two“, na ktorom nájdete prevažne piesne, ktoré vznikli v spolupráci kapely s nashvillským songwriterom D. K. Normannom.
K titulnej piesni, ktorá získala titul „The Best Song“ v medzinárodnej súťaži Country Music Awards 2015, bol natočený aj klip, ktorý si môžete pozrieť na kanáli youtube. V tejto súťaži BlueGround&Klára vyhrali tiež 1.miesto v kategórii „New Country Band“.

Hlavní partneri Top Development Pascucci Jack Daniels Budiš Mitoma ZLATÝ BAŽANT
Hlavní mediálni partneri MTT
Partneri Ip net Jednota Košele na mieru Tvorsad Gašparík Zapadoslovenské múzeum Xtra Natures Ferarri drive City Burger Hotel London Cukráreň Hubler Spiegelsal DJP Foto 4 F Holiday Inn Holywood Burger Hotel Magnolia Kaštiel Jaslovské Bohunice Daruj let balónom Tatrachema Dom svetla Pinokio Hračky Kníhkupectvo AF RM Jet Aqua Relax Funny Jump Gaming Keep Chill point Pizzeria u Sekerovcov Bokovka HUSKY Aquaarenalin  Černý GEO ŠPORT BOAT4YOU.SK SANCHO TOUR
Mediálni partneri TV Vega Country radio Region Trnava Blues Music PNky.sk TV Cavallo Zpiešťan.sk Nový Popular Trnavský hlas Spartak TV Music4U Gregi.net ECHO MY Gastromenu Trnava-live Music Zone Tickeportal COUNTRYWORLD.CZ