Countryfest Bohunice Festival pre celú rodinu
21.- 23. Júl 2017 Amfiteáter Jaslovské Bohunice Festival organizuje obec Jaslovské Bohunice

Info

Základné info

21.-23.7. 2017
 Amfiteáter, Jaslovské Bohunice, okres Trnava – GPS 48.482372, 17.646942

Otvorenie festivalu

Areál otvárame 21.7.2017 (teda v piatok od 12:00 hod.). Festival sa koná v prírodnom amfiteátri obce Jaslovské Bohunice. Počas festivalu bude pre návštevníkov festivalu umožnený vstup iba cez „hlavný vchod“ (od rybníka). Oficiálne ukončenie festivalu bude v nedeľu 23.7.2017 o 06:00 hod. a areál bude pre návštevníkov otvorený do nedele 23.7.2017 do 15:00 hod.

Návštevníci festivalu môžu do areálu amfiteátra vstúpiť iba cez „hlavný vchod“ pokiaľ organizátor s ohľadom aj na nepredvídané okolnosti neurčí inak (o prípadnej zmene v organizácii budú návštevníci včas upovedomení). Vstup je možný iba s festivalovým identifikačným náramkom (FIN), ktorý návštevník dostane pri vstupe do areálu. S uvedeným náramkom je možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia. Náramok je neprenosný a počas festivalu si ho odporúčame nedávať z ruky dole, pretože pri jeho poškodení sa nemusíte dostať späť do festivalového areálu.

Priamo pri „hlavnom vchode“ bude k dispozícii stánok organizátora, kde je možné zakúpiť vstupenku a získať základné informácie o členení areálu na jednotlivé zóny areálu (občerstvovacia zóna, zóna atrakcií, stanové mestečko a pod.). Ďalší INFOSTÁNOK organizátora je umiestnený na začiatku občerstvovacej zóny (teda vľavo od pódia pri pohľade do hľadiska). Tu je možné získať informácie o organizácii a priebehu festivalu, podrobnosti k programu a sprievodným podujatiam a samozrejme získať reklamné predmety s logom festivalu. V areáli bude k dispozícii zdravotná asistenčná služba a protipožiarna asistenčná hliadka - ich pozíciu si naštudujte na mapke areálu.

Zásobovanie

Zásobovanie bude mať zabezpečený vjazd cez „vedľajší vchod“ od Hlavnej ulice – Bohunice, GPS 48.481186, 17.643970

Doprava

Do obce Jaslovské Bohunice je dostupná autobusová doprava najmä z Trnavy, prípadne Hlohovca. Cenová dostupnosť taxi službami z Trnavy je cca 8 - 10 € podľa platných cenníkov. Na dopravu je možné využiť najmä linky prímestskej dopravy v smere na obce Radošovce, Chtelnicu, Dechtice, Dobrú Vodu podľa aktuálnych časových harmonogramov. Informácie budeme priebežne aktualizovať.
Autobusová stanica Trnava
Autobusová stanica Piešťany
Autobusová stanica Hlohovec

Parkovanie


Pred festivalovým areálom sa nachádza parkovisko. Pri parkovaní prosím rešpektujte pokyny organizátorov, ktorí koordinujú vjazd na parkovisko. Parkovanie v areáli stanového mestečka nie je možné. Ďakujeme za pochopenie.
Camping a ubytovanie

Aj v roku 2017 je pre záujemcov pripravená možnosť „kempovania“ v stanovom mestečku. Pre všetkých, ktorí využili minulý rok možnosť zapožičania stanu od partnera podujatia HUSKY je dobrou správou to, že rokovania o spolupráci sú na dobrej ceste aj pre tento ročník. Ďalšie podrobnosti Vám včas oznámime.

Hygiena


Informácie sa pripravujú

Mapa areálu


Informácie sa pripravujú

Hlavní partneri Top Development Pascucci Jack Daniels Budiš Mitoma ZLATÝ BAŽANT
Hlavní mediálni partneri MTT
Partneri Košele na mieru Tvorsad Gašparík Zapadoslovenské múzeum Xtra Natures Ferarri drive City Burger Hotel London Cukráreň Hubler Spiegelsal DJP Foto 4 F Holiday Inn Holywood Burger Hotel Magnolia Kaštiel Jaslovské Bohunice Daruj let balónom Tatrachema Dom svetla Pinokio Hračky Kníhkupectvo AF RM Jet Aqua Relax Funny Jump Gaming Keep Chill point Pizzeria u Sekerovcov Bokovka HUSKY Aquaarenalin  Černý GEO ŠPORT BOAT4YOU.SK SANCHO TOUR
Mediálni partneri TV Vega Country radio Region Trnava Blues Music PNky.sk TV Cavallo Zpiešťan.sk Nový Popular Trnavský hlas Spartak TV Music4U Gregi.net ECHO MY Gastromenu Trnava-live Music Zone Tickeportal COUNTRYWORLD.CZ