Countryfest Bohunice Festival pre celú rodinu
19.- 21. Júl 2019 Amfiteáter Jaslovské Bohunice Festival organizuje obec Jaslovské Bohunice

Info

Základné info

20.-22.7. 2018
Amfiteáter, Jaslovské Bohunice, okres Trnava – GPS 48.482372, 17.646942

Otvorenie festivalu

Areál otvárame 20.7.2018 (teda v piatok od 12:00 hod.). Festival sa koná v prírodnom amfiteátri obce Jaslovské Bohunice. Počas festivalu bude pre návštevníkov festivalu umožnený vstup iba cez „hlavný vchod“ (od rybníka). Oficiálne ukončenie festivalu bude v nedeľu 22.7.2018 o 06:00 hod. a areál bude pre návštevníkov otvorený do nedele 22.7.2018 do 15:00 hod.

Návštevníci festivalu môžu do areálu amfiteátra vstúpiť iba cez „hlavný vchod“ pokiaľ organizátor s ohľadom aj na nepredvídané okolnosti neurčí inak (o prípadnej zmene v organizácii budú návštevníci včas upovedomení). Vstup je možný iba s festivalovým identifikačným náramkom (FIN), ktorý návštevník dostane pri vstupe do areálu. S uvedeným náramkom je možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia. Náramok je neprenosný a počas festivalu si ho odporúčame nedávať z ruky dole, pretože pri jeho poškodení sa nemusíte dostať späť do festivalového areálu.

Priamo pri „hlavnom vchode“ bude k dispozícii stánok organizátora, kde je možné zakúpiť vstupenku a získať základné informácie o členení areálu na jednotlivé zóny areálu (občerstvovacia zóna, zóna atrakcií, stanové mestečko a pod.). Ďalší INFOSTÁNOK organizátora je umiestnený na začiatku občerstvovacej zóny (teda vľavo od pódia pri pohľade do hľadiska). Tu je možné získať informácie o organizácii a priebehu festivalu, podrobnosti k programu a sprievodným podujatiam a samozrejme získať reklamné predmety s logom festivalu. V areáli bude k dispozícii zdravotná asistenčná služba a protipožiarna asistenčná hliadka - ich pozíciu si naštudujte na mapke areálu.

Zásobovanie

Zásobovanie bude mať zabezpečený vjazd cez „vedľajší vchod“ od Hlavnej ulice – Bohunice, GPS 48.481186, 17.643970

Doprava

Do obce Jaslovské Bohunice je dostupná autobusová doprava najmä z Trnavy, prípadne Hlohovca. Cenová dostupnosť taxi službami z Trnavy je cca 8 - 10 € podľa platných cenníkov. Na dopravu je možné využiť najmä linky prímestskej dopravy v smere na obce Radošovce, Chtelnicu, Dechtice, Dobrú Vodu podľa aktuálnych časových harmonogramov. Informácie budeme priebežne aktualizovať.

Autobusová stanica Trnava

Autobusová stanica Piešťany

Autobusová stanica Hlohovec

Parkovanie

Pred festivalovým areálom sa nachádza parkovisko. Pri parkovaní prosím rešpektujte pokyny organizátorov, ktorí koordinujú vjazd na parkovisko. Parkovanie v areáli stanového mestečka nie je možné. Ďakujeme za pochopenie.

Camping a ubytovanie

Aj v roku 2018 je pre záujemcov pripravená možnosť „kempovania“ v stanovom mestečku. Pre všetkých, ktorí využili minulý rok možnosť zapožičania stanu od partnera podujatia HUSKY je dobrou správou to, že aj pre tento ročník bude súčasťou stanového tábora HUSKY tábor. Ďalšie podrobnosti Vám včas oznámime.

Okrem „kempovania“ je stále možnosť využiť ubytovacie kapacity v obci Jaslovské Bohunice:

1. Kaštiel Jaslovské Bohunice (ktorý nám okrem iného umožní vstup do bazéna za vynikajúcu cenu 1hod./4 €). Kaštieľ sa nachádza hneď vedľa areálu amfiteátra a parku.
Viac info o kaštieli nájdete na: www.kastiel-bohunice.sk,
alebo https://www.facebook.com/KastielJaslovskeBohunice/?fref=ts

2. Internát v Jaslovských Bohuniciach (nachádza sa v tesnej blízkosti amfiteátra, kde sa koná festival).
Izby sú väčšinou viacposteľové a sociálne zariadenia a sprchy sú spoločné.
Cena ubytovania je bezkonkurenčná : 7,70.- eur osoba/noc.

Pozor, kapacita je obmedzená, čiže v prípade záujmu treba volať čím skôr na číslo +421 33 559 22 94.

Hygiena

Pre technické problémy nebudú v tomto roku v prevádzke sociálne zariadenia na ktoré ste boli zvyknutí (v blízkosti bufetov a občerstvovacích zariadení). Náhradnou alternatívou budú pojazdné WC, ktoré budú umiestnené na 3 miestach v parku a ich poloha je označená na mapke areálu, ktorú budete mať pripravenú pri vstupe do areálu.

Taktiež bude možné využiť spoločné sociálne zariadenia v blízkom internáte. Viac informácii bude s ohľadom na konkrétnu situáciu s obsadením internátu počas festivalu v INFOSTÁNKU.

Mapa areálu

Hlavní partneri Pascucci Jack Daniels Budiš Mitoma ZLATÝ BAŽANT
Hlavní mediálni partneri MTT
Partneri Natures Admiral Bowling Optika D+K Praktik Hotel Premier St.Petrus Vini Americký futbal Gallucis Red Bull Čarovňa Ip net Jednota Košele na mieru Tvorsad Gašparík Xtra Spiegelsal DJP Top Development Foto 4 F Holiday Inn Daruj let balónom Tatrachema Dom svetla Kníhkupectvo AF Aqua Relax Gaming Keep Chill point Pizzeria u Sekerovcov Bokovka HUSKY Aquaarenalin  Černý GEO ŠPORT BOAT4YOU.SK SANCHO TOUR
Mediálni partneri HCTV Brežák TV Vega Region Trnava Blues Music PNky.sk Zpiešťan.sk Nový Popular Trnavský hlas Music4U Gregi.net ECHO MY Gastromenu Trnava-live Music Zone Tickeportal COUNTRYWORLD.CZ